- Walendykiewicz Anna kl. 8a

Gratulujemy i życzymy powodzenia !

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate Olimpijskiego WKF

Kucharczyk Wojciech

Wojciech Kucharczyk z kl. 8b uczestniczył w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Karate Olimpijskiego WKF strefy wschodniej i zajął II miejsce w kategorii Kata. Wojtek trenuje karate w Klubie Sportowym Shogun i na pewno to nie jest jego ostatnie zwycięstwo.
GRATULUJEMY‼️

Sztafetowe Biegi Przełajowe

Klasy modsze dziewczta

SBP IDZ

klasy starsze dziewczta

SBP IMS

Dnia 12 października 2020 roku w Lesie Pietrasze odbyły się zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W grupie młodszej – Igrzyska Dzieci, dziewczęta w składzie : Stalończyk Anna, Citko Magdalena, Tichenko Ksenia, Suchowierska Sara, Barszczewska Gabriela i Iwanow Nikola zajęły V miejsce. Reprezentację chłopców stanowili: Paweł Hus, Kacper Onopiuk, Wojciech Grygorczuk, Paweł Stalończyk, Krystian Starczyk i Wiktor Jocz. Chłopcy zajęli IV miejsce. Obie grupy awansowały do finału wojewódzkiego.
W grupie starszej – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – zespoły dziewcząt i chłopców uplasowały się na XI miejscu.

Igrzyska Dzieci w Piłce Nożnej Chłopców

PN 4

PN 1

PN 2

PN 5

Chłopcy z klas 4-6 wzięli udział w meczach eliminacyjnych piłki nożnej w ramach Igrzysk Dzieci. Zawodnicy zmierzyli się z zespołami ze szkół – SP 4, SSP 1, SP 50 i SP 34. Wszystkie spotkania zakończyły się zwycięstwami naszej drużyny.
Nasi uczniowie przeszli do następnej tury rozgrywek.